Kitaplarla İlgili Sözler

“Kitaplardan insanı tanıdım” – Roosevelt “Kitaplar sessiz öğretmenlerdir” – Gellius “Yazarlar ölür, kitaplar kalır” – Bulves Ligtton “İyi bir kitap insana can veren kandır” –...

Kitaplarla İlgili Atasözleri

“Kitap ruhun ilacıdır” – Japon Atasözü “İyi kitap kendini över” – Alman Atasözü “Her devrin kitabi vardır” – Arap Atasözü “Tek kitaplı insandan kork” –...

Kitap Okumakla İlgili Sözler

“Okuyanlar iki misli daha iyi görür” – Maender “Asgari okuyan, asgari ücrete talim eder” – Kitap Alıntı “Cümleler zihnimize gerçekleri çakan çivilerdir” – Diderot “Okuyun...

Önce Okuma Sonra Yazma mı? Yoksa?

Blog Çağı Bir Kitap Analizi Kullandığın mekanizmanın kitabını okumak durumu ile elime aldığım bir kitap Blog Çağı. Yaklaşık 2 yıl önce başlamıştım blog yazmaya ya...

ABDÜLHAMİD’İN KURTLARLA DANSI

Gücünü Gizinden Alan lider… Kitap, Abdülhamid’in o gizemli adam, güçlü lider, Ulu Hakan yüzünü bizlere gösteren, duygusal ve bir o kadar da etkileyici bir dille yazılmış....

Kurumsal ve Kavramsal İletişim Kitapları…

Burada paylaştığım kitaplar benim okumak istediğim ve hocalarımın tavsiyelerinden derlediğim yazınlar. Burada her okuyacağım kitapların ben de oluşan yansımalarını tüm sosyal medya ile paylaşacağım… Kitaplar...