Medya Okuryazarlığı Derneği Kuruldu

Medya Okuryazarlığı Derneği amacı, Toplumun her kesiminde medyayı doğru okuma, anlama ve yorumlama farkındalığını; eğitim çatısı altında toplayarak, dijitalleşme sürecinde ülkemizde yaygınlaştırmak ve yurt dışındaki bağlantılarla ortak çalışmalar, araştırmalar, programlar yürütmek".

Hayalimiz ve Bir Yıllık Hikâyemiz; Akilâne A.Ş

2015 Kasım ayı itibariyle medya sektörüne elveda diyerek uzun yıllar hayalini kurduğumuz “Proje Ajansı” kurma fikrimizi hayata 2015 Aralık ayı itibariyle hayata geçirdik. “Aklın yolu birdir” diyerek 8 yıldır birlikte yol yürüdüğümüz aile olduğumuz dostlarımız ile Akilâne Stratejik Danışmanlık & Yönetim A.Ş. kurduk.

2017 Yılına Damga Vuracak Dijital Trendler Neler?

Günümüzde iletişim, reklam, medya, pazarlama, emlak, moda, eğitim, sağlık gibi birçok alanda güçlü bir dijitalleşme yaşanıyor. Kurumların, markaların ve bireysel kullanıcıların dijital dünyada varoluşları, her geçen gün hızlı bir şekilde büyüyor. Yeni yıla az bir zaman kala, internet kullanıcılarının gözü 2017 yılının dijital trendlerine uzanıyor.

Meerkat Nedir?

Meerkat, iOS akıllı cihazlarla çekilen canlı ve gerçek zamanlı mobil videoların anlık olarak Twitter üzerinden paylaşılmasına imkan sağlayan bir uygulama. Videolar Meerkat uygulaması ile canlı olarak...