Üniversite Kulüpleri Bu Kampta Ya Senin Kulübün

İstanbul un Tüm Kulüpleri Bu Kampta: 4. Or-Ge Kamp

İstanbul Öğrenci Kulüpleri bünyesinde gerçekleştirilecek olan 4. Organizasyonel Gelişim Kampı İstanbul’un çeşitli üniversitelerinde etkin bir şekilde faaliyet gösteren öğrenci kulüplerini buluşturuyor.

Organizasyonel Gelişim Kampının 4. sü 200’ün üzerinde kulübün katılımı ve çok yoğun bir program ile 21-24 Ekim tarihleri arasında Kartepe Greenpark otel de düzenlenecek.

İstanbul Öğrenci Kulüpleri Platformu, öğrenci kulüplerini birbirine bağlayan ve kulüp yöneticilerinin kulüpçülük adına gelişim sağlamasını amaçlayan Organizasyonel Gelişim Kampının4. Sü de tüm kulüplerin birbiri ile olan iletişimini sağlayarak tüm kulüplerin ortak projelerde çalışmasını sağlayacak.

OR-GE de Neler Var

Kulüplerin birbirleriyle olan iletişimi, aldıkları seminerler, eğitimler, ünlü konukların ve deneyimli katılımcıların tecrübeleri gençlerin vizyonlarını geliştirerek ilerlemelerine yardımcı olacak.

İstanbul Öğrenci Kulüpleri aynı zamanda kulüp yönetici ve katılımcılarını okudukları üniversitelerde daha aktif, yaşadıkları çevrede daha etkin ve üretken olmalarına yardımcı olarak Organizasyonel Gelişim Kampı sonrasında da sürekli iletişimde olarak çok farklı imkanlar sunmakta.

4. Or-ge kampta; çeşitli atölye çalışmaları, topluluk toplantıları, eğitimler, kulüpler ile interaktif çalışmalar, seminerler, geri bildirim toplantıları, kulüpler iletişimin devamına yönelik ortak çalışmalar, oryantasyon programları, özel ve ünlü konukların vereceği tecrübe paylaşım toplantıları ve bunlara benzer bir çok çalışma.

4. OR-GE Kampın Çok Özel Konuk ve Katılımcıları


4. Or-Ge Kamp süresince İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Türk Havayolları Genel Müdürü Temel Kotil, Enerji Piyasası Denetleme Kurulu Başkanı Hasan Köktaş, , Brightwell Holdings Yönetim Kurulu Başkanı, girişimci Alphan Manas,  (AKUT) Arama Kurtarma Derneği Kurucusu Nasuh Mahruki ve başka sürpriz konuklar tecrübelerini öğrencilerle paylaşacaklar.

Katılım

Böylesine dolu dolu ve gençlerin üretmek için buluştukları bir kampta bu dinamizmi paylaşmak isteyenler 4. Or-Ge kamp bünyesine dahil olabilir.

İstanbul da bulunan bütün üniversitelerdeki kulüpler internetten http://www.platform-istanbul.com/ bireysel başvuru yaparak 4. Organizasyonel Gelişim Kampına katılabilir.

İstanbul Öğrenci Kulüpleri Platformu Kurumsal Direktörlüğü

Cumhur İlter

0538 764 22 00

Web sitemiz :

http://www.platform-istanbul.com/newsDetail.aspx?k=288

http://www.platform-istanbul.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir